Aktuální informace ZŠ a MŠ Maletín

Testování žáků  ZŠ proběhne ve dnech 8.11.2021 a 15.11.2021 -Testovat se bude antigenními testy značky SEJOY stěrem z vnitřního okraje nosu.

Testování bude probíhat na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví (MZ).

Testovat se nemusí žáci, kteří nemoc covid-19 prodělali v uplynulých 180ti dnech. Prodělání nemoci covid-19 je potřeba doložit certifikátem, který dokládá potvrzení nemoci PCR testem. Certifikát lze vytisknout na portálu https://ocko.uzis.cz/. Pokud má rodič o testování žáka, který prodělal covid-19, zájem, nebude předkládat certifikát o prodělání nemoci.

Žáci, kteří nebudou 8.11. ve škole přítomni, se budou testovat v den, kdy do školy přijdou.

Další testování dle nařízení MZ proběhne v pondělí 15. 11. 2021.

Zároveň prosíme rodiče, aby do školy neposílali děti s příznaky jakéhokoliv onemocnění.

Děkujeme za pochopení.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------